NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno

Go down 
+3
Mustra
dabar.ba
maja
7 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 4:00 pm

da malo ozivimo ovaj forum, stvarno je sumorno... evo jedna nova tema...

pisite na kojem ste zadnjem lijepom mjestu bili i sta ste radili... posto nema svako vremena da pise clanke za naslovnu stranu, moze ovdje par rijeci da nam napise... gdje je bio, s kim, sta se radilo, sta su zanimljivo vidjeli, culi i sl.

ili da stavi neku lijepu sliku...

moze to biti neka tura na planinu, neko ce ispenjati neku smijer, neko ce otici na skijanje, neko na izlet, neko na jahanje... neko ce samo izaci na snijeg i uzivati u zimskim gadostima mr green praviti snjeska i ostalu raju... santa

eto to je to...
ja cu svoj prilog ovoj temi dati u ponedjeljak...
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 9:17 pm

eto... dodje red i na mene da pisem... vidim svi su imali uzbudljiv vikend...

u subotu sam se igro sklapanja nekih stolova, izlezavo uz tv i knjigu. vanka je bila magla i kisa tak da su skijanje il vrh otpali. navece je fino snjezilo

u nedelju je bilo prilicno suncano tak da se moglo skijati haman kratkih rukava. staza se drzala prilicno dobro. pred kraj je popustila zajedno sa nasim nogama.
Na vrh Go down
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 10:22 pm

Koja knjiga?
Koje skije? Boardas li?
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 12:08 am

bore oko ociju - dnevnik bosanskog vojnika

skije hagan, sa diamir freeride vezovima ( turno/alpsko) Cool

ne bordam... nekad sam kao ucio... i to je islo iz krajnosti u krajnost... od extremnih voznji do extremnih padova... sve na srecu lol! ....cilj je ostati ziv jocolor

mislim da ce nas opet lincovati jer im zapricavamo temu...

ps
u nedelju sam na bjelasnici vidio tet suz i mr jozu u jozomobilu.
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 1:06 am

dabar.ba (citat):

u nedelju sam na bjelasnici vidio tet suz i mr jozu u jozomobilu.

I? mr green
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 3:48 pm

...i to znaci da je bar neko iz kluba isao negdje... osim na kuglanje i bilijar...

ovo cu ti odbiti na neiskustvo...
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:03 pm

ima tu jos i jahanje...
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 11:37 pm

Nikakvo odbijanje nije prihvatljivo. Djoze su clanovi nekih drugih, mnogo vecih klubova.
Ali recimo zato sutra cemo svi da budemo na Bjelasnici (iz nekog komercijalnog razloga). E pa sad pribiljezite i to alien
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:07 am

bolje na iskustvo nego od bubrega... opusti se...

i izvini decko, al ne kontam poentu i smjer tvoje price...
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:04 pm

Prethodna tri dana bio u Istanbulu, na konferenciji koju je organizirao odijel za proširenje EU. Nabili nam agendu da nisam uspio ništa vidjeti, osim iz autobusa!!! Smjestili nas fino u luksuznim hotelima, sa pogledom na Aja Sofiju i plavu Džamiju, ali nam nisu dali ni 10 min. vremena da ih posjetimo. Jedina stvar koja je izvadila stvar je bila gala večera na brodu koji je plovio Bosforom. Trbušne plesačice nisu upale na večeru, tako da mi je i vožnja brodom bila manje-više bezveze. Vratio se u Sarajevo preko Beča, gdje su mi austrijanci (čitaj:šupci) uzeli bocu turske rakije Yeni (dali neko zna šta znači jeni na tur.) i cijeli dan se osjećam kao djete kojem je djed mraz dao paketić, pa mu nakon 2 minuta oteo nazad. scratch scratch ljut
Na vrh Go down
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 2:54 am

Ne znam ali se lahko nadje odgovor:

yeni: clean, crisp, fresh, further, incoming, late, new, newfangled, newly, novel, recent, young, latest, recently, just, raw, inexperienced Smile
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 7:21 pm

u subotu je dio nase male porodice bio na tusilima, dio glumio ludilo u babinom dolu, a danas jahanjeeeeeeeeeeeee

bilo je super, konj me je super slusao i lijepo je galopirao, tako da jedva cekam sljedeci vikend!!! hopa
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 7:43 pm

Na curlingu je bilo super. Pobjedili su Kanadjani Ruse. Nije se znalo do posljednje serije krajnji ishod. Bilo je jako napeto. Vrh! jahuu jahuu
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 6:56 pm

Mustra (citat):
Ne znam ali se lahko nadje odgovor:

yeni: clean, crisp, fresh, further, incoming, late, new, newfangled, newly, novel, recent, young, latest, recently, just, raw, inexperienced Smile

Na žalost ništa od ovoga, ima još jedno značenje, poznato samo turcima...ne postoji u riječniku...hehehehe
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 2:30 pm

ahhhhh

bio je prekrasan ovaj duuuuuuuuuugi vikend (koji nekima jos traje... odnosno MENI!!! mr green)

a dolazi jos jedan takav mr green i onda jos jedan mr green mr green mr green mr green (pravoslavni bozic, moja firma ne radi za sve praznike, nije li to krasnoooooo flower )

helem, u cetvrtak je nasa mala porodica malo odmarala i isla na bajram kod nane i dede... tanja je pomela svu hranu, ukljucujuci i godisnju zalihu kiselog kupusa...

u petak smo adi, djozo i ja bili na skijanju na bjelasnici. staze su bile dobre, poneki kamen na kolijevci, ali ostale staze skroz OK. jeli grah, kupus, tufahije, hurmasice...

subota-naravno JAHANJE!!! hopa
bilo je kraaaaaaaasno, naravno talenat sam i prestici cu uskoro u jahanju tanju, koja ce samo gledati prasinu iza mene i mog konja ili ponekad mene na eurosportu kad budem osvajala ta zlata, pehare itd. pljesak
navecer je trebao opet da bude filmski maraton, ali cini mi se da su tanja i gusar bili malko u "kokos" raspolozenju (preporuka za filmove: Keeping mom, sa Rowanom Atkinsonom, extra crce od smijeha i Mr. Bruks - interesting, iako Kevin Costner glumi)

u nedjelju smo se igrali sa djecom, citali pinokia, petra pana, crtali... (ja na crtezu iz nekog razloga imam poderanu suknju... mora da je adi kumovao tome, lagao djeci da sam ja smotana, ali ispitat cemo to....)

danas idem u holiday shopping, saljem cestitke za novu godinu, a kad suprug zavrsi sa poslom, pravimo neke bozicne i novogodisnje kolacice...

sutra je rezervisan kozmeticar, manikir, pedikir itd. itd. mozda neka ponocka u gradu (?) i tako...


kako vi provodite ove praznicne dane?
Na vrh Go down
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 3:33 pm

Pa jel vi na ponocku ili na bajram...ili oboje? Imaju li pravoslavci ponocku, ja bi na to da vidim kako to izgleda Smile

Bas si nadugo i nasiroko ispricala sta si radila Smile Ja sam postala tetka jednom malom fisekcicu, struci maloooooojjjj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very Happy:D:D:D

Inace, oslabila sam sa ucenjem Smile
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:26 pm

Joj!!! affraid affraid affraid
Ja za vikend bio Kuma jednom našem alpinisti i kanjoncu, dokazanome borcu za zaštitu okoliša, te u subotu isprepadao sve, jer se pojavih u posljednjem trenutku, (čitaj minut do početka svadbe- već mi bili smislili zamjenu... Laughing Laughing Laughing ), nakon toga odigrao ključnu ulogu u podizanju raspoloženja kompletnoj ekipi svatova, a nakon svega se nastavio sam opijati do ranih jutarnjih sati. Po dolasku kući, pokušavao zaspati do 9 ujutro, a kad mi nije pošlo za rukom opuštao se gledajući romantčne filmove tipa: Resident evil 3, Planet teror, Pogrešno skretanje 2, i sl. (Ne preporučujem nikome, osim ako ne volite komadanje zombija).
Eto, toliko....
BTW: za bajramluk sebi kupio Pojas za penjanje i talkaru... scratch
Na vrh Go down
angie_virginia
Pripravnik
Pripravnik
angie_virginia


Broj komentara : 62
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-12

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:55 pm

hairli pojas! neka ti izdrzi da unuke sa njim ucis i neka te nikad ne iznevjeri, tj. da nikada iz njega ne iskliznes!

vikend: bila bajramska stokuca, kao i svake godine...

danas: isla kod mentorice na dodatne konsutacije za diplomski, dobila odgodu pirat

koje olaksanje Exclamation
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 12:00 pm

ja bila u becu, smrzavala se, i provela vecinu vremena u prodavnici za 'konje i jahanje' mr green
Na vrh Go down
Gost
Gost




bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:41 pm

jel bar bilo kakvih konja? hehehe
ja sam vikend provela u drustvu svojih prijateljica, sinoc imala late night visit. niveski dosadilo, pa dosla u pola 2 navecer da prespava kod mene. mmmm bilo je bas toplo Laughing
za nepuna dva dana cu se otisnuti na put do Zeneve i uzivati...
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:47 pm

Citat :
jel bar bilo kakvih konja? hehehe

bio onaj jedan 'vjestacki' u izlogu mr green haman ko' da je pravi, anatomski vrlo ispravan mr green

aj meraka diso! u zenevu, fino, fino Very Happy super se provedi!
Na vrh Go down
Gost
Gost




bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:53 pm

Lila (citat):
Citat :
jel bar bilo kakvih konja? hehehe

bio onaj jedan 'vjestacki' u izlogu mr green haman ko' da je pravi, anatomski vrlo ispravan mr green

aj meraka diso! u zenevu, fino, fino Very Happy super se provedi!
ma nisam mislila na te konje... ali hajd, valjda ce se naci nesto i za vas...
Cujem Maja vam je konkurencija na jahanju? sta cemo sad?
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:18 pm

maja RASTURA... cura na prvom casu galopira ko' luda... Cool doduse, jahala je onog blesavog sanija pa je malo razbacivao u sedlu..

a TIH konja.. ma jok ba.. mr green nula bodova... ak' imas kakvih, po preporuci, javi mr green
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:28 pm

Imam ja dobru ideju, da kupimo jos perjanice i lukove i strijele, (što je bila jedna od majinih ideja) i onda galopiramo i gadjamo se, 450 poena - ko u galopu pogodi drugog člana u galopu, a 1000 poena i apsolutna pobjeda ko u galopu pogodi u glavu, drugog člana u galopu!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:39 pm

Citat :
Imam ja dobru ideju, da kupimo jos perjanice i lukove i strijele, (što je bila jedna od majinih ideja) i onda galopiramo i gadjamo se, 450 poena - ko u galopu pogodi drugog člana u galopu, a 1000 poena i apsolutna pobjeda ko u galopu pogodi u glavu, drugog člana u galopu!!!

No-Limit EXTREME ELIMINATION Challenge!

zao
Na vrh Go down
Sponsored content





bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno   bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno Icon_minitime

Na vrh Go down
 
bila/bio sam na izletu/turi/penjanju... i tome slicno
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Aktivnosti-
Idi na: