NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH

Go down 
+4
homer
Mustra
dabar.ba
neso
8 posters
AutorPoruka
neso
Početnik
Početnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-09-04

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 5:57 pm

Pozdrav svima


POZIV ZA TAKMIČENJE U SPORTSKOM PENJANJU

Pozivamo Vas na završno kolo prvenstva BiH u sportskom penjanju. Takmičenje se održava na umjetnoj stijeni kluba ekstremnih sportova Scorpio u sali Ekonomske škole Zenica, u nedjelju 23.12.2007. sa početkom u 11 sati. Takmičari su dužni izvršiti završnu prijavu najkasnije do 10:45 sati, kada se zaključuje takmičarska lista.
Ovom prilikom proglasiće se zvanični državni prvak u muškoj seniorskoj konkurenciji, a najbolji u ostalim konkurencijama dobiće posebna priznanja i nagrade. Svaki takmičarski klub može nastupiti sa maksimalno 5 takmičara u svakoj konkurenciji (juniori i juniorke do 14 godina i seniori i seniorke), koji su dužni da se preliminarno prijave putem email-a najkasnije do 19.12.2007.
Takmičari u juniorskoj konkurenciji penju izričito „top–rope“, a po želji mogu nastupiti u starijoj konkurenciji. Takmičari u seniorskoj konkurenciji penju izričito u vodstvu, a po želji mogu penjati „top-rope“, s tim što se taj rezultat drugačije vrednuje.
Podsjećamo da će posebno biti zanimljivo natpenjavanje između klupskih kolega Denisa Serdarevića i Armina Gazića (Scorpio) koji u dosadašnjem toku takmičenja dijele prvo mjesto sa maksimalno osvojenim brojem bodova.

Orijentaciona satnica takmičenja:
10:00 -10:45 – završna prijava takmičara
11:00 – otvorenje takmičenja
11.30 – penjački takmičarski dio – polufinale
13:00 – 13:15 – pauza
13:15 – finalni dio takmičenja (o broju finalista odlučuje takmičarska komisija na licu mjesta)
14:00 – proglašenje rezultata i podjela nagrada


Dodatne informacije:
info@scorpio.ba
www.scorpio.ba

061 608 130
Na vrh Go down
http://www.snikatom.com
neso
Početnik
Početnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-09-04

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:09 pm

Svaki takmičarski klub može nastupiti sa maksimalno 5 takmičara u svakoj konkurenciji

OVO MI SE NE SVIDJA NIKAKO Evil or Very Mad

U buduce ako se ovako bude pozivalo (ogranicenje broja ljudi) mi nezelimo da ucestvujemo to je i zvanican stav SNIK ATOM-a

Neso
Na vrh Go down
http://www.snikatom.com
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 8:12 pm

hahahaha....

oni imaju voooooz...
Na vrh Go down
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 10:18 pm

Kako je takva mala razlika izmedju dva drzavna kola?
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 11:47 pm

Ovo je play off. Ali mi ne trebamo da se brinemo. Nasi su svi uredno ispali u BL, tako da nema potrebe da se brukamo opet, i to u ZENICI alien alien alien
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:18 am

neso (citat):
Svaki takmičarski klub može nastupiti sa maksimalno 5 takmičara u svakoj konkurenciji

OVO MI SE NE SVIDJA NIKAKO Evil or Very Mad

U buduce ako se ovako bude pozivalo (ogranicenje broja ljudi) mi nezelimo da ucestvujemo to je i zvanican stav SNIK ATOM-a

Neso

ni meni se ne svidja... vi se neso prijavite koliko god vas ima, a sa organizatorom cemo se dogovoriti oko ovog blesavog pravila... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
emirk2
Početnik
Početnik
emirk2


Broj komentara : 3
Registration date : 2007-09-07

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 10:54 pm

t_bejbe (citat):
neso (citat):
Svaki takmičarski klub može nastupiti sa maksimalno 5 takmičara u svakoj konkurenciji

OVO MI SE NE SVIDJA NIKAKO Evil or Very Mad

U buduce ako se ovako bude pozivalo (ogranicenje broja ljudi) mi nezelimo da ucestvujemo to je i zvanican stav SNIK ATOM-a

Neso

ni meni se ne svidja... vi se neso prijavite koliko god vas ima, a sa organizatorom cemo se dogovoriti oko ovog blesavog pravila... Rolling Eyes

izvini al mislim da je ovo uredu jer zante samo koliko je bilo djece u bl 3h je bilo potrebno da zavrse uspone a mislim da je sasvim uredu da svaki klub predstavlj a 5 takmicara Cool
Na vrh Go down
emirk2
Početnik
Početnik
emirk2


Broj komentara : 3
Registration date : 2007-09-07

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:07 pm

mislim da tih 5 mijesta koliko je predviđeno za ucesce na takmicenju treba da predstavlja ambiciju u svakom kubu jer u u tom slucaju ukoliko u nekom klub ima vise clanova, samo oni koji se budu se trudili i nastojali da dobro penju( pokazuju dobre rezultate na treninzima) mogu ucestvovati na takmicenjima, a samim time ova nasa prvenstva postace mnogo kvalitetnija i vise ozbiljnija!
sto je krajnje vrijeme da se desi!!!
Na vrh Go down
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 2:58 am

Nisam prisustvala takmicenjima pa da vidim kako izgleda, ali i meni je logicno da se ogranici broj, nije teferic Smile

Kako se ljudi samo laktaju za svoju poziciju kad se nesto 'elitizira' ogranicenjima...nije bitno ni sta je u pitanju, samo hoce oni da se proguraju Very Happy (kakvih hinja ima na faksu...)
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 7:32 pm

smatram da sa obzirom na trenutno stanje u sportskom penjanju u bih (popularnost, broj ljudi koji se bave sp. penjanjem, broj ljudi koji se takmice, broj klubova, broj takmicenja u toku godine u bih, itd.) ogranicavanje ovog tipa - maximalno 5 takmicara po klubu po kategoriji nije dobro. shvatam razloge organizatora i slazem se da je to normalno i potrebno, ali u uredjenim sportovima, koji su mnogo masovniji od sportskog penjanja. naravno da treba teziti tome da se na takmicenjima pojavljuju najbolji, da takmicenja budu kraca, efektivnija i atraktivnija za gledatelje, a da prije zvanicnih takmicenja, klubovi naprave za sebe selekciju ili predtakmicenje, ali... mislim da trenutno jos nije vrijeme za to, a posebno i djecijim kategorijama. mora se uzeti u obzir kako zabrana takmicenja djeluje na dijete, prerana dob nije pravo vrijeme za selekciju u ovom smislu i zabranu takmicenja. takmicenja su djeci ogromna radost i motiv da se nastave necim baviti, ali i izvrstan metod za ucenje. ovaj sport prije nego sto dobije na kvalitetu, mora raditi na omasovljavanju, a restrikcije su kontraproduktivne.

ovo je sad vec druga tema, ali stvarno mislim da se na kadru koji u klubovima radi sa djecom i omladinom mnogo vise mora raditi na edukaciji
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 7:44 pm

Fudbal je zakon.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 5:00 pm

Kako prodje to trece kolo? Ne vidjoh nikakav izvjestaj, onako da ljudi budu informisani i slicno Smile
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 5:33 pm

ja samo znam da je mala Amina svima guzove oderala mr green

a i nije bio izvjestaj sad kad bolje razmislim Rolling Eyes
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 11:16 pm

sram te bilo... tako o djetetu pricati
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 11:22 am

to sto sam rekla uopste nije o djetetu vec o tome sta je uradila konkurenciji Very Happy svaka joj cast, djete je zvijer! Fenomenalno penje...
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 4:24 pm

haos
Na vrh Go down
Gost
Gost




3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 8:20 pm

Mislim da se toj djeci ne smije niti ima ko pravo da zabrani takmicenje.
SVI SU ONI ZASLUZILI I TO IM JE JEDINA MOTIVACIJA U DANASNJIM KLUBOVIMA. DA SU TO TZ. SENIORI JA BI NESTO I REKAO A TO SU SAMO DJECA. PA VIDJET CE MO KAD NJIHOVA DJECA MALO ODRASTU PA KAD IM SE ZABRANE DA PENJU. E MISLIM DA CE TADA NASTATI PROBLEMI.
Na vrh Go down
Sponsored content





3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3. kolo Drzavnog prvenstva BiH   3. kolo Drzavnog prvenstva BiH Icon_minitime

Na vrh Go down
 
3. kolo Drzavnog prvenstva BiH
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Takmičenja-
Idi na: