NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kupio sam opremu....

Go down 
+4
Lila
t_bejbe
dabar.ba
EL PRESIDENTE
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:35 pm

Imam jednu malu ideju, da članovi koji kupe orpemu sebi, mogu ovdje da iznesu šta su kupili, i da dobiju komentare od ostalih npr. šta misle o tome, kakav je kvalitet te opreme, jesu li neki imali isustava pozitivnih/negativnih sa takvom opremom i slično.

Npr. Ja sebi kupih pojas Petzl-Corex, talkaru i penjačice Crypton. Dali je neko imao iskustava sa ovom opremom i šta mislite o istoj?
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 11:11 pm

jel corex il corax? Razz

za pocetak ti je sva oprema dobra
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 2:05 am

ja sam kupila cizme i kacigu za jahanje Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:56 am

ja sam kupila gri gri i 12 petzl spirita... hi hi... jedva cekam proljece mr green

tanjaaaaaaa, nema vise smrzavanja cheers [cizme ti SUPER stoje]
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:59 pm

dabar.ba (citat):
jel corex il corax? Razz

za pocetak ti je sva oprema dobra

Evo ovaj!!! http://en.petzl.com/petzl/SportProduits?Produit=160
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:21 pm

auuuu el presidente, SHMINKA, petzl pojas Very Happy svaka cast, ti su naj naj...

haj, nek je hairli.. ja cu trebati 'extra jet pack' da zakacim na svoj da me pogura u prevjesu mr green
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:24 pm

Hehehehe, am pogurat ću te ja, ne brini ništa, znam super recept, samo pustiš dva ljuta rotvajlera i ne brini, prelaziš prevjes ko pticica....
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:29 pm

ahahahahah mr green genijalno...

ma mene previjes psihicki skrsi, imam osjecaj da bi radije da mi rottweiler guz za rucak pojede nego da visim naglavacke... go figure... Rolling Eyes
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 7:03 pm

EL PRESIDENTE (citat):
dabar.ba (citat):
jel corex il corax? Razz

za pocetak ti je sva oprema dobra

Evo ovaj!!! http://en.petzl.com/petzl/SportProduits?Produit=160

corax...

cuo sam da je raja prilicno zadovoljna Wink
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:44 pm

pojas ti je skroz dobar! cestitam na novoj opremi... koristila sam stari model coraxa - OK pojas!

za penjacice, da ti pravo kazem nemam pojma...


e, a imala je i tanja penjacice... nekad... mr green

bas me zanima ta vasa oprema za jahanje kako izgleda
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 1:39 pm

ja ba, nadjel ti Tanja ikad Miure? Suspect
Na vrh Go down
peter_north
Početnik
Početnik
peter_north


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-09-05

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 3:42 am

Kupio sam Black Diamond ruksak, model Light 30, Penjacice La Sportiva- Miura, Ruksak Deuter Guide 35+, Cipele Scarpa Freney XT, Cipele Millet Everest, Vrecu za spavanje The North Face Superlight, Komplete VauDe, Kacigu Vau De, Ljestvice Cassin, Cekic Camp, Bajle Charlet Moser- Pulsar i Black Diamond Race, Dereze Grivel 2F i Petzl/Charlet Moser M10, Ceonu lampu Petzl Duo, Jaknu Gore Tex XCR Eider, Gore tex Tierra, Gore tex Mammut, Flecee Mountain Hard Wear i Schoffel, Soft shell Direct alpine i Mc Kinley i Mountain Hard Wear, Uze Mammut 11mm, Vezove Fritschi Diamir titanal II, Kuhalo Coleman F1, Fixe, Tibloc, Petzl ascender zuti, Pantalone Fleece The North Face, pantalone Gore tex Ansilta, kapu patagonia, Gleznjake Lafuma Gore tex, Thermo ves Millet, Klinove ledne titanijumske ruske, klinove za stijenu stubai , cucke camp, i vjerovatno jos neke stveri koje ne mogu da se sjetim.
Samo me zanima je li neko imao iskustva sa necim od ovoga i da li sam pogrijesio u izboru stvari. Zelim da na vrijeme saznam, da ako jesam mogu na vrijeme da zamjenim. Hvala .
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:13 am

svega u bozijoj basci!
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:34 pm

jaaaoooo... divi ganje...

počelo je, počelo...
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:59 pm

Ma meni je ovo sumnjivo Suspect mr green

koliko si svega ti love slozio u ovo brdo opreme??

Hajde, nek ti je hajirli.. nisi mogao bolje...
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 1:13 pm

peter_north (citat):
Samo me zanima je li neko imao iskustva sa necim od ovoga i da li sam pogrijesio u izboru stvari. Zelim da na vrijeme saznam, da ako jesam mogu na vrijeme da zamjenim. Hvala .

ja mislim da si se zeznuo sto si kupovo razlicite firme... sad ti je sve raspar... osim gleznjaka i kompleta koji idu uz kacigu... i svidja mi se sto ascender zut

jos jedna primjedba... trebo si kupiti jedan veci, a ne 2 manja ruksaka... lakse bi ti bilo sve ovo nositi
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:15 pm

ja sam bila malo vrijedna, da se narod ne sekira na sabahu (a skoro podne... cyclops )
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:17 pm

ma i ja sam bio vrjedan na sabahu. pivo
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:18 pm

sta bi ovo... jel ovo onaj dzelat fakat poceo brisati
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:18 pm

nisi valjda mr green

nije valjda ovo pivo ?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:22 pm

ja mislim da si ti krenula na poso kad sam ja sa posla bio nocna. pa odem do internet kluba pa mi bilo skupo pa evo me sad kod denisa.naravno spavati ma sta je to . spavat ce mo kad umremo
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:31 pm

malo dremni ipak danas, da napunis baterije...
ja sam pobrisala more komentara maloprije - nisam ni znala kako je to tezak posao...
a svi skupa koliko smo tema uspjeli zachatat - mislim da ce tanja pobjesniti mr green
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:43 pm

ma bas me ne interesuje sta ce tanja reci sad se i za to pita ko ce sta napisati. ma neka ba postova bice odma dobre zaj.
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:49 pm

kaze se: nek ba pos. bice d. zajebancije
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:54 pm

vjeruj da hoce j... me ovaj minus. pa sam raspolozen nesto.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kupio sam opremu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kupio sam opremu....
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: Ostalo :: Oprema-
Idi na: