NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skijanje sa klubom

Go down 
+5
dabar.ba
Lila
t_bejbe
maja
Mustra
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:49 pm

dok (citat):
sta uradismo a j sam fakat mislio skupstina da se napravi. ali neka ba i zajeb. trebamo se sutra nekada skontati poslje prezentacije da se nesto dogovori ok toga.

*bem vas corave:


U subotu ja slavim rodjendan, tako da ste svi pozvani. Taman poslije jahanja, filma o Himalajima, prirodnim slijedom dogadjaja ide OPIJANJE.

drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Gost
Gost




Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:51 pm

jer se neke stvari stvarno trbaju promjeniti , i reci. nismo se nalazili po pitanju tih stvari vec dugo.
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:52 pm

de ba homer, sta si tezak.... nema slavljenja rodjendana... ne tusi raju, nece niko slavit nista
Na vrh Go down
Gost
Gost




Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:52 pm

vidim da vas boli k...
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:53 pm

ma ovo je haos...

sta mislite da napravimo neku skupstinu... il bar sastanak... cisto da se poprica o nekim stvarima...

evo homeru je rodjendan...mogo bi on praviti kakav dernek...
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:53 pm

Mogu li ja na skupštini pokupit pare za članarinu za iduću godinu i onda ih popit s Homerom??? king geek geek jocolor lol! pivo pivo kez
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:56 pm

ma dok, ne sekiraj se. treba skupstina. treba je dobro pripremiti, a to bi trebao biti zadatak UO, vodja sekcija - ako to postoji mr green , ostalih ljudi koje UO zaduzi i sl.

treba samo 1 osoba da sazove sastanak (tanja?) da se zna kad, gdje, ko... da dogovorimo datum i mjesto skupstine i podijelimo zaduzenja.
7 dana bi trebalo biti dosta da se sve pripremi ako bude bar 3-4 ljudi ucestvovalo, a toliko nas zainteresovanih ima (homer i ja se javljamo da pomognemo sta god treba)
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:58 pm

EL PRESIDENTE (citat):
Mogu li ja na skupštini pokupit pare za članarinu za iduću godinu i onda ih popit s Homerom??? king geek geek jocolor lol! pivo pivo kez

Pa dobro, neće nam biti dovoljno, ali dodaćemo još svojih!!! I zovnut ćemo i gusara! bravoooo bravoooo bravoooo
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:24 pm

EL PRESIDENTE (citat):
EL PRESIDENTE (citat):
Mogu li ja na skupštini pokupit pare za članarinu za iduću godinu i onda ih popit s Homerom??? king geek geek jocolor lol! pivo pivo kez

Pa dobro, neće nam biti dovoljno, ali dodaćemo još svojih!!! I zovnut ćemo i gusara! bravoooo bravoooo bravoooo

JA SAM ZAAAAAAA!!!!! IDEMO PITI. IDEMO PITI. IDEMO PITI!!!!!! drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:30 pm

NE!
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:32 pm

Kad bude skupština, pokupimo pare i sve popijemo!!!!
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:34 pm

maja (citat):
NE!
Sta bolan NE? Sta je bilo prije 2 dana? Shocked
Ha, zelis li to podijeliti sa ostatkom clanova foruma, ha, ha, ha???
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:38 pm

NE mr green
Na vrh Go down
Igor
Početnik
Početnik
Igor


Broj komentara : 29
Location : Planina...
Registration date : 2007-09-03

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 11:25 am

Ama ljudi kad cemo na skijanje?
Sad su staze 0 bodova ali moglo bi nesto napadati za vikend pa mozda i bude nesto od skijanja slijedece sedmice.
Sto se mene tice, nocno bi bilo najbolja opcija, s obzirom da je vikendom uzasna guzva a radnim danom ljudi rade scratch
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 12:29 pm

pa samo da nam jos taj snijeg padne Sad
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 7:16 pm

Dabar i homer vole prognozirati...da cujemo mr green
Na vrh Go down
Igor
Početnik
Početnik
Igor


Broj komentara : 29
Location : Planina...
Registration date : 2007-09-03

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 10:12 pm

Ma kako stvari stoje nece biti kvalitetnog snijega u januaru, tako da se treba fokusirati na hodanje jahuu
Ja cu malo svratiti do Trogira na jedno tri dana (od 18og) pa ako kome treba kakve opreme iz Iglusporta, nek se javi talas
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:58 am

pazi ovo... dva intelektualca... jos jedan pa pravite vozić
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 3:15 pm

Mustra (citat):
Dabar i homer vole prognozirati...da cujemo mr green
Ma bjaaaazi, bjaaazi.
Nema snijega, pa tako ni skijanja. Rekli su da bi mozda u februaru moglo zaklepetati mnogo.
Medjutim, mi smo smislili aktivnosti koje ce djeca da rade kad bude skola skijanja u naredne dvije sedmice - svaki dan nesto novo Cool

Nocno skijanje je truba jer radi samo staza X, koja je uvijek najgore uredjena u donjem djelu jer tu uvijek nedostaje snijega. Ali sam zato cuo da je na Vlasicu super! kez

Igore - predsjednici trebaju penjacice iz Iglusporta. mr green
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





Skijanje sa klubom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijanje sa klubom   Skijanje sa klubom - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Skijanje sa klubom
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Aktivnosti-
Idi na: