NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period

Go down 
+8
amma
dennae
dabar.ba
Mustra
Lila
homer
maja
t_bejbe
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 11:52 am

Za 15-ak dana, kada se donekle zavrse radovi na umjetnoj stijeni, trebamo pocet sa treninzima u Centru za mlade. Molim sve koji CE DOLAZITI na trening da se jave kako bih se mogla sa Zuhricem dogovoriti za cijenu. Mjesecna cijena treniranja uveliko zavisi od broja ljudi koji penju. Moramo skontati, ako nas bude puno da mozda uzmemo 2 termina...

ja predlazem npr. srijedu 19:00, mozda i prije, 18:00. da li to ogovara svima, pa da mogu odmah rezervisat kod zuhrica termin?


takodjer molim one koji mogu odvojiti jedan dan sedmicno za Klub, da pomognu oko vodjenja treninga za malu djecu da mi se jave pa da vidimo koji dan najbolje odgovara.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 1:15 pm

ja bih dolazila... predlazem da bude oko 6 sati srijeda ili cetvrtak...
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 1:27 pm

Aj agri vid d propozd tajming alien

I kada cemo imati nase redovne sastanke u klubu? Nedostajemi pozurivanje clanova na kafu i vodjenje razgovora taman kada se prica o ozbiljnoj temi rendeer
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:08 pm

SPISAK za trening:
1. Tanja
2. Maja
3. Adi
4. Delila
5. Alma
6. Almira
7. Dabar
8. Adisa
9. Denis
10. Mersiha
11.
12.
13.

TRENING: 18:00 srijeda



POMOC OKO DJECE:
1. Denis
2. Tanja
3. Dabar
2. Almira

PRIJEDLOG: 19:00 ponedjeljak ili utorak


: komentar modifikovan dana: Fri Oct 19, 2007 2:10 pm; prepravljeno ukupno 8 puta
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:28 pm

Ma ja cu tamo visiti svaki dan, imam osjecaj.. 2 minute od posla, extra...

Meni vise odgovara 19h... A moze i 18h... Vecina ce valjda odluciti..

A za trening sa djecurlijom - ja ti nebih obecavala fiksno prisustvo, medjutim mozes me utefteriti da pomazem dok mi nesto ne iskrsne. Znas kakav mi je lud raspored. Very Happy

A sta se radi na stijeni? Novi grifovi? cheers
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:30 pm

Aha, Srijeda 18h je ok.. Mislim da cu to u vecini slucajeva moci izvesti :-)
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:39 pm

mislim da mijenjaju smijeri sve...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:23 pm

Ja cu aBd dolaziti na te treninge....meni odgovara i srijeda i cetrvrtak, bilo 18 bilo 19. Samo nek nije utorak.

Ako mi termin pase mogu dolaziti i pomagati oko djece, ali pretpostavljam da vam moja pomoc u osiguravanju bas i nije dobrodosla?

“Trust is like a vase.. once it's broken, though you can fix it the vase will never be same again.”

Evo jedne ohrabrujuce: “Life is not easy for any of us. But what of that? We must have perseverance and above all confidence in ourselves. We must believe that we are gifted for something, and that this thing, at whatever cost, must be attained.” Smile
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 7:12 pm

za treninge ne znam... al bi mi dobro dosli... mozda je srijeda ok... utorak vecini ne odgovara, a četvrtkom će valjda sastanci...

na pomoc djeci mozes racunati, uz neki dogovor i najavu... btw. mislim da bi bilo fino ako neko moze biti tamo svaki termin. djeca se naviknu i steknu sigurnost a i taj neko ce moci pratiti njihovo napredovanje, mogucnosti itd isl... a ostali se mogu rotirati i pomagati


dabar je govorio
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:12 am

dabar.ba (citat):
na pomoc djeci mozes racunati, uz neki dogovor i najavu... btw. mislim da bi bilo fino ako neko moze biti tamo svaki termin. djeca se naviknu i steknu sigurnost a i taj neko ce moci pratiti njihovo napredovanje, mogucnosti itd isl... a ostali se mogu rotirati i pomagati


dabar je govorio

tako sam i kontala da ima barem 3-4-5 ljudi koji ce se rotirati kada ko moze i pomoci.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:30 am

slazem se sa Dabrom...
a pogotovo bi to trebao da budu par stalnih osobba i koje ce da OZBILJNO rade sa djecom a ne da se igraju sa njima...djeca jesu simpaticna al to je onda igraona a ne trening....i na taj trening ne bi trebbali dolazit ostatak ekipe da penje i ometa rad sa djecom...
a sto se tice termina koliko bude zainteresiranih toliko i termina al i onako nece svi dolaziti na svaki...elem.. i ovdje bi trebalo malo vise REDA i RADA, jer ono na sve lici osim na konkretan trening, od toga tko i kada i kako dolazi, kome i da li placa te termine, te oko upotrebe i koristenja opreme(na treningu)....
....nadam se da znas da na mene mozes racunati Smile
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:33 am

tebe ja svakako racunam, al ipak reko da sacekam da se javis mr green
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:42 am

ma racunaj, naravno al sad samo uz ozbiljan rad Smile
bez previse ljudi....puno baba kilava djeca(mislim i na nas i na termin za nas odrasle)
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 11:28 am

wooohoooo. Ozbiljnost u radu pod klupskim okriljem se osjeti na svakom koraku. Do j*j* bravoooo

Mozda bi trebali napraviti neku listu na kojoj ce se vidjeti koliko su redovna djeca koja dolaze na penjanje jer tako ce se znati kome je stalo do penjanja, a ko je tu iz ciste dosade i/ili da mu vrijeme brze prodje. Jednostavno napraviti prozivku prije svakog treninga, i na kraju sezone na neki nacin nagraditi one najredovnije ili nesto sl. Nakon prvenstva koje je organizovano za malu raju, mislim da treba vise paznje posvetiti upravo njima zbog afirmacije sporta u cjelini, kao i politicke korektnosti u cijeloj prici.

Zivjo
talas
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 11:52 am

denise koji dan ti odgovara trening za djecu?
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:23 pm

dennae (citat):
slazem se sa Dabrom...

ovo ti je vec 3-4 tema da se slazes i podrzavas me...

jel se ti to meni...!? nisi moj tip...

aaaaaaaaa.......dok tipkam, pogledah kroz prozor. magla se dize, a ispod se bjeli igman!!!! bravoooo bravoooo bravoooo

znao sam ja da ce snijeg... zadnjih dana se svi nesto slazu s menom i niko me ne napada...
Na vrh Go down
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:24 pm

pa ponedeljak ili utorak...moram jos da vidim kada cu da uzmem sebi termine za penjanje...
mislim da su ta dva dana najbolja
Na vrh Go down
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 12:28 pm

bas sam to primjetio....prestajes srat.... pricati gluposti
i imas konkretne prijedloge
DABRE sta je sa tobom?
neki zlo duh te opsjeo? zao
he he
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 1:47 pm

ma jock ba... samo vama to izgleda drugacije...

ovako nema zlobnih upadica, nervoze, primanja stvari na licnu adresu...

svi sjedite doma, u toplom, niste nervozni, gladni, ne zuri se na kafu... i onda objektivno mozete sagledati stvari...

konacno sam vam dohako Twisted Evil

sad vam je zao sto se bili onakvi, al nakon jeban*a nema k.....
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 4:12 pm

Ma bice to sve uredu Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 6:47 pm

SPISAK za trening (update):

1. Tanja
2. Maja
3. Adi
4. Delila
5. Alma
6. Amira
7. Dabar
8. Adisa
9. Denis
10. Mersiha
11. Aida Mujic
12. Silvija Dervisefendic
13. Enisa Kozlic
14. Aldijana Sadikovic
15. Martina
16. Elvira
17. Aida
18. Nea

TRENING: 18:00 srijeda i ???


: komentar modifikovan dana: Tue Oct 23, 2007 7:52 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 8:02 pm

auuuu....sta su ove 4 uradile da su punim imenom i prezimenom cyclops
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 8:43 pm

hmmm...

ovo je malo mnogo, aa? a da se podijelimo u 2 grupe mozda?
Na vrh Go down
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 9:43 pm

fakat da nas nije malo puno?
nenozemo ni fizicki tamo stati...a i radi se tami i u neredu je citava sala
....hajd sva sreca kafana vje blizu Cool
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 11:00 pm

pa i ja to kontam. to sam i rekla negdje na pocetku...

ove 4 su mi se mailom javile i one su totalni pocetnici... mozda bi njima trebao baska neki termin... mozda sa djecom ako djece ne bude puno.

skontat cemo kada se spisak finalizira. mada ja iz iskustva znam da nakon nekog vremena ovaj broj opadne...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period
Na vrh 
Stranica 1/9Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Treninzi sportskog penjanja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Aktivnosti-
Idi na: