NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...

Go down 
+5
smecarka
dennae
homer
dabar.ba
maja
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 11:36 pm

Sutra otvaraju dvosjed na Bjelasnici i mislim da bi svi za vikend trebali da idemo na skijanje. Snijega ima u izobilju, staze su skroz OK (barem tako kazu na svojim internet stranicama).
Za nedelju je planirano da se ide u kupovinu za novogodisnji program ishrane - ruska salata i janjeci but + alkohol naravno.
Konacan sud o svemu gorenavedenom cemo dati poslije Nove godine.

P.S. Curling je raja Cool
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:05 pm

skijanje da, ali moramo i na jahanje.

sta mislite delila i tanja, da li mozemo na jahanje oko 2 ili 3, a da budemo na skijanju recimo do 12-1?

u nedjelju isto mozemo na skijanje, a kupovina i kuhanje navece
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 9:23 pm

Danas smo bili na skijanju cijeli dan. I mogu vam reci da su mi se skije izgrebale najstrasnije. A jos je radio tanjiric do stare medjustanice. Uzas. Sada je samo preostalo da se nadam da ce ciko uspjeti popraviti sve sto se danas stiglo unistiti.

P.S. Da, Maja je i danas pala na skijanju zao
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 11:25 pm

Hoces da kazes da nisu uslovi cemu za skijanje? Ja kontam sutra ici poslije faksa...
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 11:16 am

mozda padne nesto malo novog snijega...

ima kamenja po stazi u izobolju, a posto je bilo dosta ljudi za vikend, posebno na izlasku sa trosjeda i ulazu na tanjiracu je sranje...

homer, ti i ne mozes pasti kad ne skijas brzo, agresivno, riskantno... (serem, pala sam na ravnom - stojeci u mjestu mr green )
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 12:39 pm

maja (citat):

homer, ti i ne mozes pasti kad ne skijas brzo, agresivno, riskantno... (serem, pala sam na ravnom - stojeci u mjestu mr green )

Izvini Vreni Schneider, nisam te prepoznao odmah. Suspect
Juce sam te cekao pola sata da se spustis.
Ja jedino znam voziti spust, slalom i kristijane su dosadne.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 6:48 pm

Danas sam i ja bila. Nije lose, znalo je biti i gore. Ali nije nista novog snijega napadalo, tako da sam ja skijala na jos vecim ostacima staze nego vi king
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 9:01 pm

mi cemo pokusati sutra opet
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:41 pm

Za vikend su najavili snijeg, tako da bi nesto moglo biti od skijanja. Nedelja mi se cini kao bolja opcija s obzirom na film o Himalajima u subotu.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...   sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem... - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
sutra/prekosutra/sljedeci vikend idem...
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Aktivnosti-
Idi na: