NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kupio sam opremu....

Go down 
+4
Lila
t_bejbe
dabar.ba
EL PRESIDENTE
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:57 pm

za sve je ovo peter north kriv! mr green
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 40
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:08 pm

gori hala, tope se planine

za sve je kriv toma sojer
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:11 pm

ma sve ce to narod pozlatiti.
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:22 pm

A sve ću ja ovo prebaciti
u Blebetanu.... mr green
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:33 pm

Pih, ja nemam nista od opreme za planinarenje, osim Skode koja nas doveze do pred stijenu. 2007. godiste, Crna metalik, 1.9TDI, 105KS, do sada najveca brzina 205km/h, trosi 5.5l/100km, s rezervoarom do sada najvise presao 1024 km. U gepek stane 3 mrtva covjeka. 3 para skija, stapova, pancerica i Majin kimono koji je tu vec 4 mjeseca.
I sto je najvaznije - sve se boje slazu, sto ja najvaznije kada je oprema u pitanju.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 40
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:07 pm

eki... haj 3 mrtva covjeka... al 3 para skija Suspect
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:15 pm

ima rupa na zadnjem sjedistu i tu ih provuces... mmmmm, bellissimo Laughing
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 40
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:23 pm

eeee....to znam...znam za rupu....al onda to vise nije gepeKt
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 4:42 pm

peter_north (citat):
Kupio sam Black Diamond ruksak, model Light 30, Penjacice La Sportiva- Miura, Ruksak Deuter Guide 35+, Cipele Scarpa Freney XT, Cipele Millet Everest, Vrecu za spavanje The North Face Superlight, Komplete VauDe, Kacigu Vau De, Ljestvice Cassin, Cekic Camp, Bajle Charlet Moser- Pulsar i Black Diamond Race, Dereze Grivel 2F i Petzl/Charlet Moser M10, Ceonu lampu Petzl Duo, Jaknu Gore Tex XCR Eider, Gore tex Tierra, Gore tex Mammut, Flecee Mountain Hard Wear i Schoffel, Soft shell Direct alpine i Mc Kinley i Mountain Hard Wear, Uze Mammut 11mm, Vezove Fritschi Diamir titanal II, Kuhalo Coleman F1, Fixe, Tibloc, Petzl ascender zuti, Pantalone Fleece The North Face, pantalone Gore tex Ansilta, kapu patagonia, Gleznjake Lafuma Gore tex, Thermo ves Millet, Klinove ledne titanijumske ruske, klinove za stijenu stubai , cucke camp, i vjerovatno jos neke stveri koje ne mogu da se sjetim.
Samo me zanima je li neko imao iskustva sa necim od ovoga i da li sam pogrijesio u izboru stvari. Zelim da na vrijeme saznam, da ako jesam mogu na vrijeme da zamjenim. Hvala .

Ja bih ti rado pomogao, ali ja sam stvarno novi u ovoj oblasti, tako da ne znam jesi li pogriješio. Za koju godinu, možda budem znao... hehehe
Imam neki predosjećaj da je ovo Klinovi ledeni titanijumski ruski, pravi izbor, jer nešto imam povjerenja kad se spoje te tri riječi skupa (Titanijum, led, rusija)... kez kez kez
Na vrh Go down
angie_virginia
Pripravnik
Pripravnik
angie_virginia


Broj komentara : 62
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-12

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 12:24 am

mene samo interesuje gdje je sve to kupio i koliko je ta pjesma kostala? Suspect

i kakav je to forumas, samo jedan post stavi, da zakuha, i ode nigdje ga?

haos
Na vrh Go down
EL PRESIDENTE
Marshal
Marshal
EL PRESIDENTE


Broj komentara : 234
Registration date : 2007-08-28

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:32 pm

peter_north (citat):
Kupio sam Black Diamond ruksak, model Light 30, Penjacice La Sportiva- Miura, Ruksak Deuter Guide 35+, Cipele Scarpa Freney XT, Cipele Millet Everest, Vrecu za spavanje The North Face Superlight, Komplete VauDe, Kacigu Vau De, Ljestvice Cassin, Cekic Camp, Bajle Charlet Moser- Pulsar i Black Diamond Race, Dereze Grivel 2F i Petzl/Charlet Moser M10, Ceonu lampu Petzl Duo, Jaknu Gore Tex XCR Eider, Gore tex Tierra, Gore tex Mammut, Flecee Mountain Hard Wear i Schoffel, Soft shell Direct alpine i Mc Kinley i Mountain Hard Wear, Uze Mammut 11mm, Vezove Fritschi Diamir titanal II, Kuhalo Coleman F1, Fixe, Tibloc, Petzl ascender zuti, Pantalone Fleece The North Face, pantalone Gore tex Ansilta, kapu patagonia, Gleznjake Lafuma Gore tex, Thermo ves Millet, Klinove ledne titanijumske ruske, klinove za stijenu stubai , cucke camp, i vjerovatno jos neke stveri koje ne mogu da se sjetim.
Samo me zanima je li neko imao iskustva sa necim od ovoga i da li sam pogrijesio u izboru stvari. Zelim da na vrijeme saznam, da ako jesam mogu na vrijeme da zamjenim. Hvala .
Mislim da sam u subotu vidio da si upotrebljavao ove stvari i da ti je sad kasno da razmišljaš da ih vratiš, samo nisam siguran za ove vezove... hehehe
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 40
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 12:50 am

Suspect
Na vrh Go down
Sponsored content





Kupio sam opremu.... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupio sam opremu....   Kupio sam opremu.... - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kupio sam opremu....
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: Ostalo :: Oprema-
Idi na: