NO LIMIT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period

Go down 
+8
amma
dennae
dabar.ba
Mustra
Lila
homer
maja
t_bejbe
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 2:11 pm

de ne izvlaci se, SUPER penjes... king

haj, valjda cu te cesce vidjati na umjetnoj stijeni..

jupiii!! cheers
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 2:36 pm

Lila (citat):
de ne izvlaci se, SUPER penjes... king

haj, valjda cu te cesce vidjati na umjetnoj stijeni..

jupiii!! cheers

Love is in the air
Everywhere I look around
Love is in the air
Every sight and every sound

mr green
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 3:20 pm

joj jest nas tanja podijelila... ko nogom... Neutral
Na vrh Go down
homer
Furer
Furer
homer


Broj komentara : 427
Age : 45
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-30

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 3:44 pm

Da nije mozda lijevom? Mad
Meni svejedno, isti mi je broj ljudi za logistiku... Nego djeco, nemojte se svadjati, pa niste ni poceli sa penjanjem, a vec neke trzavice vidim. Suspect
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Mustra
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
Mustra


Broj komentara : 187
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 6:41 pm

...opet ja Almira ali hajd, barem je jedna pa nema zabune
U kojem sam ja terminu? Srijeda?
Na vrh Go down
maja
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
maja


Broj komentara : 236
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-11

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 10:43 pm

joj tanja ne zna imena clanovima.... brukeee Shocked
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 10:03 am

Sinoc sam otisla da vidim stijenu, joj kako lijepo izgleda!! Ma Zuhric nam nesto bas "speshul" pravi...

cheers

Hej Denise, hoces li ti skoro u Split da ti se uslepam? Nesto mi se ide na more...
mr green
Na vrh Go down
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 10:37 am

necu...bar ne jos Crying or Very sad Crying or Very sad
a sad im ionako puse bura...jed da je to dobro za trenje al nije za dusu
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 10:51 am

ajoj, nedostaje mi bura! kada sam zivjela na malom losinju, najdraze mi je bilo sjesti sa knjigom pored prozora i posmatrati buru... slusati vjetar...

joj, sad me puce nostalgija...
Na vrh Go down
amma
Početnik
Početnik



Broj komentara : 4
Registration date : 2007-10-15

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 10:59 am

koliko sam skontala ja sam predvidjena za treninge petkom?! ima li sanse da mene premjestis srijedom, posto ja petkom u sest sam vec najcesce na putu za mostar!?
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 11:09 am

moze amma. a zuhric mi je javio da petak ne mozemo imati trening tako da cekam da skonta koji nam jos dan moze dati...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 11:10 am

e ovako:


TRENING SRIJEDA 18:00

1. Denis
2. Tanja
3. Maja
4. Adi
5. Dabar
6. Mersiha
7. Adisa
8. Delila


TRENING 18:00

1. Denis
2. Nea
3. Aida
4. Elvira
5. Martina
6. Alma
7. Amira
8. Darko


TRENING UTORAK 18:00

1. Aldijana
2. Enisa
3. Silvija
4. Aida
5. Sanda
6. Jasko
7. Ali
8. Dado

Početnike vodi Denis, a pomocnici su (za sada) Kaltak i Amira. Ja bih voljela kada bi pored Denisa neko UVIJEK mogao biti sa njim jer ima dosta raje na treningu.


: komentar modifikovan dana: Thu Oct 25, 2007 12:48 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 11:58 am

Ja sam kontala da sam ja u Srijedu??

Rolling Eyes

Vise mi srijeda odgovara od petka, al' eto, ti skontaj..
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:03 pm

ma kontala sam te staviti petkom da malo pognos i denisu, jer nece moci sam biti srijedom... nema ko da penje ko prvi i to... al' evo, prebacila sam te na srijedu...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:06 pm

koliko sam skonto... djecica su utorkom... vrlo moguce da cu ja cesto biti tamo...do 7....onda imam sastanak u drustvu...

jel to ok?

denise... zar pon-sr-pet...nije teretana?

btw... nece mi smetati da pomognem denisu pri upoznavanju ovih novih clanova....svakako me dugo nije bilo
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:07 pm

t_bejbe (citat):
ma kontala sam te staviti petkom da malo pognos i denisu, jer nece moci sam biti srijedom... nema ko da penje ko prvi i to... al' evo, prebacila sam te na srijedu...

ma penjem ja... i sa zemlje...sjedeci.... bravoooo bravoooo bravoooo

(ako nisam sta ofalio Embarassed )
Na vrh Go down
amma
Početnik
Početnik



Broj komentara : 4
Registration date : 2007-10-15

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:21 pm

samo jos da potvrdim, da ce darko dolaziti sa mnom, tako da mozete racunati na to sto se tice tog osiguravanja, vidim da ja bilo o tome price...
Na vrh Go down
tomo
Početnik
Početnik
tomo


Broj komentara : 6
Location : Visoko
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 1:30 pm

imal ko osima Denisa da moze penjati ujutro ili prijepodne na vjestackoj stijeni, tako da mogu penjat s nekim kad moj drug Denza uci il radi?
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 1:42 pm

da, vidis to mi nije palo na pamet...

ima li neko da mu odgovara prijepodnevni termin na stijeni? meni bi odgovaralo, npr da uzmemo srijedom prije podne i srijedom poslije podne, ako nam zuhric ne nadje termin umjesto petka... mislim da vecina studenata moze nekad prije podne ili po danu...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 1:57 pm

ma kad insan zavrsi fax... njemu isto jal dan, jal noc... kez
Na vrh Go down
t_bejbe
Glavna u maloj raji
Glavna u maloj raji
t_bejbe


Broj komentara : 373
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 2:39 pm

dabar.ba (citat):
ma kad insan zavrsi fax... njemu isto jal dan, jal noc... kez

to ovi sto ne rade...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
dennae
Registrovan forumaš
Registrovan forumaš
dennae


Broj komentara : 188
Registration date : 2007-09-01

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 3:18 pm

1. obvezujem se za termin sa djecom, ostale kada naletim
2.mislim da ova podjela ne valja, radi animoziteta koji vlada medu pojedinim clanovima kluba i stava prema novim clanovima, mislim da se nitkome a ni meni ne slusaju kojekakve price i bespotrebne svadje i prepirke(vec stvoren animozitet je prisutan i zamolio bi vas da ga ne negirate)
3.dabar-treninzi u teretani su pon.srij.u 4h i petak u 10h(jutro)
4.tomo-izdajice!!!
Na vrh Go down
ajax
Početnik
Početnik
ajax


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-08-21

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 5:00 pm

Fol prodajem internet, a na isti nisam kvalitetno zasjeo 10 dana.
Javljam se za osiguravanje, penjanje, spustanje, padobranstvo, kineski put na mjesec... affraid
Na vrh Go down
Lila
Pripravnik
Pripravnik
Lila


Broj komentara : 120
Registration date : 2007-08-28

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 2:48 pm

Citat :
mislim da ova podjela ne valja, radi animoziteta koji vlada medu pojedinim clanovima kluba i stava prema novim clanovima, mislim da se nitkome a ni meni ne slusaju kojekakve price i bespotrebne svadje i prepirke(vec stvoren animozitet je prisutan i zamolio bi vas da ga ne negirate)

huh?!

Rolling Eyes

jel' se to na mene odnosi? (ovo za nove clanove, bla bla)
Na vrh Go down
dabar.ba
Predsjednik
Predsjednik
dabar.ba


Broj komentara : 560
Age : 41
Location : imam
Registration date : 2007-09-19

Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 4:28 pm

jes jes... ti si najnovija... zbog tebe su ukinuli sastanke da ne donosis pizze... zabrinula se predsjednica za liniju
Na vrh Go down
Sponsored content





Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period   Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Treninzi na umjetnoj stijeni - zimski period
Na vrh 
Stranica 3/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Treninzi sportskog penjanja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NO LIMIT :: No limit :: Aktivnosti-
Idi na: